Kodėl SEO optimizacija užtrunka

Kodėl SEO optimizacija užtrunka?

  • Super User

Tinklalapių optimizavimas paieškos sistemose yra kruopštus ir nuoseklus darbas reikalaujantis strateginių įžvalgų, nemažai žinių bei praktikos. Būtent dėl to dažnai verta pasikliauti specialistais, kurie šia veikla užsiima ilgesnį laiką.

Deja SEO tikslų įgyvendinimas priklauso ne tik nuo specialisto patirties, bet ir nuo Google paieškos sistemos. Apytiksliai galima būtų teigti, jog įvykdyti užduoti, t.y. užtikrinti norimą poziciją pirmame paieškos sistemos puslapyje galima tiek per dvi savaites, tiek ir per 9 mėnesius.

Pradiniame SEO paslaugos veiklos etape rezultatai dažniausiai būna nestabilūs. Jei tinklapis yra naujas, tačiau aktyviai ir taisyklingai prižiūrimas, tai Google labai dažnai paieškos rezultatuose iškelia jį tik trumpam, o vėliau, keliems mėnesiams, tinklapis yra dirbtinai nukeliamas į paieškos rezultatų galą. Taip tikrinamos puslapio kūrėjo ambicijos ir jo atkaklumas teigiamai vystant puslapio veiklą. Taigi, jei viskas vyksta pagal paieškos sistemos norimą scenarijų, po 4-6 mėnesių tinklapis grąžinamas į pirmus puslapius ir turi neblogus šansus įsitvirtinti pirmajame puslapyje.

Jei Jūsų tinklapis jau gyvuoja ilgesnį laiką ir jame nuosekliai buvo talpinamas aktualios tematikos turinys, tokio filtravimo pavyks išvengti ir šis tinklalapis jau po 1-3 mėnesių turės neblogas galimybes atsidurti pirmame paieškos sistemos puslapyje. Žinoma tai taip priklauso nuo individualaus atvejo, raktinių žodžių sudėtingumo ir panašių kriterijų. Pavyzdžiui, didelės konkurencijos raktiniai žodžiai reikalauja ir ilgesnio optimizacijos laiko. Jei norite, kad lankytojai Jūsų svetainę išvystų suvedę žodžius “buitinė technika” arba “butas”, tai rezultato gali tekti palaukti ir 2-7 mėnesius.

SVARBU!

Beveik visi interneto projektų autoriai nori, kad tinklalapis po optimizacijos atsidurtų pirmose dvejose pozicijose, tačiau 100 procentų galima garantuoti tik buvimą pirmame puslapyje, visos kitos pozicijos yra labai dinamiškos, todėl išlaikyti puslapį pirmoje vietoje reikalauja nuolatinio dėmesio ir investicijų.

 

Seo paslaugos

GARANTUOTAS REZULTATAS:

Pasirašomas darbų kokybės sutartis, tuo atveju, jei mes neįgyvensime Jūsų lūkesčių, grąžinsime iki 100% sumokėtų pinigų.


© 2016-2021 Europus, All Rights Reserved