Kas yra SEO?

SEO

SEO (angl. Search Engine Optimization) – tai internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemose. Šio internetinės rinkodaros įrankio pagalba sudaroma galimybė lankytojui rasti Jūsų projektą populiariausiuose paieškos tinklapiuose.

Kas yra SEO

Kam Jums reikalingas SEO (optimizavimas paieškos sistemoms)?

Pagrindinis SEO paslaugos tikslas – kuo geresnė tinklapio pozicija Google.com (bei kituose paieškos sistemose, jei Jūsų tinklapis skirtas ne tik Lietuvos vartotojams). Google svetainėje savo interneto paiešką pradeda beveik pusė visų interneto vartotojų. Lietuvoje šis skaičius viršija 90 proc. Dauguma žmonių ieškančių Google paieškos sistemoje peržiūri tik pirmus 10 paieškos rezultatų. Jei norite, kad Jūsų internetinis projektas atsirastų tarp pirmųjų dešimties, susiekime ir mes Jums padėsime.

Pavyzdžiui. Esate lėktuvo bilietais internete prekiaujančios parduotuvės savininkas, todėl Jums gyvybiškai svarbu, jog žmogus google.lt paieškos laukelyje įvedęs frazę “lektuvo bilietai”, Jūsų tinklapį rastų pačiame rezultatų sąrašo viršuje. Nuo to priklauso Jūsų verslas.

Susisiekime ir mes Jums padėsime pasiekti Jūsų tikslus.

Tinklalapio optimizavimas paieškos sistemoms Jums:

  • Padidins lankytojų srautą – sėkminga optimizavimo kampanija gali ženkliai padidinti tinklalapio lankomumą;

  • Užtikrins tikslinius lankytojus – lankytojai, atėję iš paieškos sistemų, skirtingai nei iš reklaminių skydelių (banerių) yra puslapio tiksliniai lankytojai, ieškantys to, kas siūloma tame tinklalapyje. Įmonėms tai – potencialūs klientai.

  • Sumažins lankytojo kainą – vieno lankytojo pritraukimo kaštai yra mažesni nei iš įvaizdinės ar skydelių reklamos.

mindaugas

Mindaugas

SEO specialistas

SEO
Nuo 3 menesių
Susidomėjo: 308
SEO - optimizavimas paieškos sistemoms

Kaip veikia SEO -
optimizavimas paieškos sistemoms?

Kiekvienai svetainei kuriamas individualus optimizavimo paieškos sistemose planas, kuris įgyvendinamas palaipsniui.

Tinklapių optimizavimas remiasi tam tikru reitingu, kurio kriterijus nustato paieškos sistemos. Būtent pagal šiuos reitingus tinklapis užima tam tikrą poziciją. Tinklapio reitingui įtaką daro ne tik vidinė svetainės tvarka, bet ir išoriniai faktoriai, todėl svarbu žinoti, kad neužtenka apsistoti ties paties tinklalapio vidiniu optimizavimu. Ne mažiau svarbūs yra ir veiksmai vykdomi už tinklapio ribų. Taigi norint pasiekti kuo geresnę poziciją paieškos sistemose reikia ne tik efektyvinti svetainės darbą, bet ir plėsti nuorodų tinklą tarp kitų tinklapių, panaudoti socialinių tinklų galimybes ir pan.

Svarbu žinoti, kad optimizuojant Jūsų svetainę turi būti taikomas visas kompleksas priemonių ir kryptingai laikomasi pasirinktos strategijos.

Seo paslaugos

GARANTUOTAS REZULTATAS:

Pasirašomas darbų kokybės sutartis, tuo atveju, jei mes neįgyvensime Jūsų lūkesčių, grąžinsime iki 100% sumokėtų pinigų.


© 2016-2021 Europus, All Rights Reserved