SEO Auditas

Kas yra SEO
svetainių auditas?

SEO Auditas

SEO auditas yra išsami svetainės techninių klaidų analizė ir oficialių ir neoficialių paieškos sistemų santykio patikrinimas. Ši analizė leis atlikti priemonių rinkinį, kad būtų pašalintos visų rūšių projekto klaidos, trukdančios sėkmingai reklamuotis internete.

SEO auditas yra pirmasis ir būtinas etapas prieš pradedant išsamią reklamą. Tai yra viso projekto pradžios taškas. Nepriklausomai nuo to, ar svetainė buvo reklamuota anksčiau, ar ji yra labai jaunas šaltinis, prieš pradedant bet kokį reklaminį darbą reikėtų atlikti auditą.

SEO auditas reikalingas šiais atvejais:

1. Svetainė yra kūrimo stadijoje arba neseniai buvo paleista

Daugeliu atvejų interneto svetainių kūrėjai, kurdami naują svetainę, visiškai nesijaudina dėl teisingo visų reikalingų SEO komponentų įdiegimo. Jiems pagrindinis dalykas yra sukurti svetainę pagal vizualią dizainerių koncepciją ir reikiamą funkcionalumą. Bet kokia prasmė sukurti gražią, greitą, patogią ir paprastai brangią svetainę, jei be kompetentingo SEO vartotojai jos paprasčiausiai neranda internete? Todėl prieš priimdami kūrėjų darbus (ir idealiu atveju, dar prieš kuriant svetainę), turėtumėte atlikti SEO auditą ir atsižvelgti į visus veiksnius, būtinus reklamavimui svetainėje. Tik po to pradėkite visavertį jo reklamos darbą.

2. Svetainė jau buvo atlikti įmonėje SEO paslaugos, tačiau reikšmingų rezultatų pasiekti nepavyko

Tokiu atveju taip pat turėtumėte pradėti nuo išsamaus projekto SEO audito. Mes nežinome ankstesnių rangovų profesionalumo lygio, jų patirties reklamuojant svetaines ir rezultatų. Todėl turėtumėte patikrinti, ar svetainėje nėra klaidų, galbūt nebuvo atsižvelgta į svarbius veiksnius, turinčius įtakos paieškos sistemų TOP išėjimui.

Svetainių auditas

Be išsamaus pačios svetainės tyrimo, turėtumėte papildomai atlikti verslo temų analizę ir ištirti konkurentų svetaines. Tai padės nustatyti jūsų projekto stipriąsias ir silpnąsias puses, suformuoti tolesnę plėtros strategiją.

Būkite matomi. Parduokite daugiau!

Įveskite svetainės adresą į apatinį laukelį
Įveskite raktažodžius (atskirkite kableliu) su kuriais norėtumėte būti TOP.
Laukite mūsų pasiūlymo
Mes kruopščiai išanalizuosime Jūsų svetainę ir netrukus grįšime su optimaliausiu pasiūlymu.

Vidaus Svetainės Auditas

Svetainių auditas
Tai apima tokius veiksnius kaip:
  • Aikštelės struktūra (antraštės, kategorijos, skyriai);
  • Indeksavimo rodikliai;
  • Meta duomenys;
  • Turinys (aktualumas, unikalumas, struktūrizuotumas);
  • Spec failai ir aplankai;
  • Kiti veiksniai.
Kiekvienas iš šių parametrų skirtingai veikia svetainės reitingą SERP, todėl svarbu, kad kiekvienas iš išvardytų elementų būtų optimizuotas atsižvelgiant į naujausius paieškos sistemų reikalavimus.

Išorinis Svetainės Auditas

Ši audito dalis apima tokių rodiklių, kaip dabartinė svetainės masė, nuorodų kaupimo istorija, donorų kokybė, inkarų sąrašo ir kitų išorinių veiksnių analizę.

Tikimybė, kad svetainė pateks į paieškos sistemų sankcijas arba išvengs šių sankcijų, priklauso nuo to, kaip kompetentingai buvo įgyvendinta nuorodų kūrimo strategija. Todėl labai svarbu įvertinti esamą situaciją ir suformuoti tolesnių veiksmų planą.

SEO svetainių auditas
Kiekvienas iš šių parametrų skirtingai veikia svetainės reitingą SERP, todėl svarbu, kad kiekvienas iš išvardytų elementų būtų optimizuotas atsižvelgiant į naujausius paieškos sistemų reikalavimus.

Ką mes darome:


Kiekvienas parametrų skirtingai veikia svetainės reitingą SERP, todėl svarbu, kad kiekvienas iš išvardytų elementų būtų optimizuotas atsižvelgiant į naujausius paieškos sistemų reikalavimus.

1. Svetainėje randame problemiškų taškų.

4. SEO rezultatas

2. Mes pašalinsime visas klaidas ir dėl to pagerinsime jūsų interneto išteklių reitingą.

3. Pateikiame išsamią atlikto darbo ataskaitą.


Darbo kaina

Atlikę SEO auditą, jūs gaunate failą, kuriame pateikiamos išsamios instrukcijos ir paaiškinimai apie kiekvieną nustatytą svetainės problemą. Be to, mūsų specialistai asmeninio bendravimo režimu atsakys į visus jūsų klausimus ir prireikus suteiks papildomų konsultacijų.

SEO audito kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir darbo kiekio. Seo paslaugos kaina

Sveiki! Mano vardas Mindaugas Tikiuosi padėti jums išnaudoti visą savo Įmonės potencialą.

Seo paslaugos

GARANTUOTAS REZULTATAS:

Pasirašomas darbų kokybės sutartis, tuo atveju, jei mes neįgyvensime Jūsų lūkesčių, grąžinsime iki 100% sumokėtų pinigų.


© 2016-2021 Europus, All Rights Reserved